این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

قابل توجه پژوهشگرانی که مقاله آن‌ها پذیرفته شده است

برای پذیرش نهایی مقاله لازم است دو مرحله‌ی که در ادامه خبر آورده شده است توسط شما صورت پذیرد.


مرحله‌ی اول: پرداخت هزینه‌ مقاله
برای این منظور در صورتی که مقاله شما پذیرفته شده باشد (پذیرش به صورت سخنرانی یا پوستر) ابتدا لازم است هزینه مقاله را با راهنمای زیر پرداخت نمایید.
ابتدا از طریق این آدرس وارد سامانه کاربری خود  شوید iot2019.ui.ac.ir/users/login.php
توجه نمایید حتما از این آدرس وارد سامانه شوید تا پرداخت شما با مشکل مواجه نگردد.

در کنترل پنل کاربری خود وارد بخش «خدمات» بشوید و از قسمت «شرکت در کنفرانس با ارائه مقاله»، نوع ثبت‌نام خود را انتخاب کرده و گزینه‌ی «ثبت خدمات» را بزنید. سپس به منوی «پرداخت آنلاین» بروید و از طریق کارت های عضو شتاب گزینه‎ی «پرداخت» را بزنید.
جزئیات مرحله به مرحله عملیات در تصویر زیر قابل مشاهده است.

در این مرحله بانک ملی شما را به مرحله تایید خرید، انتقال می دهد. در این بخش بایستی پیش از انتقال اتوماتیک و تمام شدن زمان دکمه «تکمیل خرید» را بزنید. مرورگر شما، پیغامی مبنی بر continue یا کنسل می دهد که حتما continue را انتخاب نمایید.

مرحله‌ی دوم: انجام اصلاحات و ارسال نسخه نهایی مقاله
در این مرحله بایستی اصلاحات خواسته شده توسط داوران را اعمال نموده و نسخه نهایی مقاله خود را مطابق بر قالب کنفرانس ارسال نمایید.
۱. پس از آماده سازی فایل نهایی با فرمت «word» لازم است آنرا در سامانه بارگزاری نمایید. بدین منظور از منوی «وضعیت مقاله»، بخش «ویرایش نسخه نهایی مقاله» را انتخاب نمایید.۲. درصفحه ظاهر شده، «تغییر فایل درج شده» را انتخاب نموده و فایل ورد نهایی را بارگزاری نمایید و در انتها ثبت نهایی را بزنید.
 

نویسندگان مقالات لاتین می بایست فایل مقاله در قالب استاندارد IEEE و همچنین فرم کپی رایت را نیز تکمیل نمایند. جزئیات این مرحله در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.بازگشت1397/12/26
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !